Aydınlatma

Ofiste en verimli aydınlatmayla çalışmanın keyfini yaşamayı, Mağazadaki ürünlerin güzelliğini Aydınlatmayla ortaya çıkarmayı veya Evinde vakit geçirirken ruh haline göre istediği ambiyansı oluşturmayı kim istemez değil mi?

Mekanlarda doğru aydınlatmanın önemi, hem mekanın güzelliğini yansıtmak hem de yaşam kalitenizi arttırmak için vazgeçilmezdir. Tek dokunuşla ihtiyacınız olan Aydınlatmaya ulaşmak mümkün. KNX Sistemi sizin konforunuza göre ışığı arzu ettiğiniz seviyeye ayarlayarak mekanınızın gözalıcılığını ortaya çıkaracak, gereksiz aydınlatmaları önleyerek tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Konutlarda, Ofislerde, Mağazalarda, Fabrikalarda, İş Merkezi ve Alışveriş Merkezlerinde, Otellerde ve tüm yaşam alanlarında size özel çözümlerle konforunuzu, emniyetinizi ve tasarrufunuzu en iyi şekilde biz sağlayacağız, keyfini siz süreceksiniz.

İster Birbirinden şık akıllı anahtarlara,
İster dokunmatik panelinize,
İster ipad/iphone/akıllı tablet/telefonunuza,
İster uzaktan kumandanıza,

Siz sadece dokunun. Veya bırakın hareket dedektörünüz sizin yerinize mekanınızı aydınlatsın. Hem de tüm bunları zamana, dışarıdaki ışık şiddetine ya da sizin önceden belirlediğiniz tarzınıza göre yapsın.

İklimlendirme

Zamanımızın çoğu kapalı mekanlarda geçiyor. Bu mekanlarda farklı bireylerin ihtiyaçlarına göre iklimlendirmenin önemi de güngeçtikçe artmaktadır. Sağlıklı ve konforlu ortam sağlamak, bağımsız mahallerde farklı iklimlendirme çözümlerine cevap vermek KNX Sistemi ile mümkündür. Ofiste, Evde, Otellerde hem her odada ayrı bir mevsimi yaşayacak, hem de sağlığınızdan ve konforunuzdan asla ödün vermeyeceksiniz. Ayrıca kısa süreli kullanım dışı zamanlarda tek dokunuşla sisteminizi bekleme konumuna alacak böylece tasarrufta yapmış olacaksınız. Bina dışındayken sisteminize uzaktan erişecek, arzu ettiğiniz sıcaklığı siz daha evinize gelmeden sağlayacaksınız. Tarzınıza ve ihtiyacınıza uygun iklimlendirme çözümlerini en iyi şekilde biz size sunacağız, keyfini siz süreceksiniz.

Uzaktan Erişim

Akıllı Teknolojileri sonuna kadar yaşamak, kontrolü tamamen elinde bulundurmak güzel şey. Aydınlatmalara, İklimlendirme sistemine, Perde/Panjurlara uzaktan hükmetmek, Evdeki kameraları izleyebilmek, Prizlerin enerjilerini kesmek, Güvenlik sistemini kurup/devreden çıkarmak veya bahçe sulama sistemini çalıştırmak artık çok kolay. Kamera ile her an bebeğinizi izlemek, aydınlatmasını, odasının ısısını ayarlamak, belki müzik sistemine komut vererek ona ninni dinletmek hayal mi? Tabiki de değil. Peki su depolarınızdaki doluluk oranlarını görmek, yağmur suyunu toplayarak bahçe sulamasında kullanmak, güneş enerjisini elektrik sisteminde kullanmak ve bunları izlemek hayal mi? Siz sadece hayal edin, biz gerçekleştirelim.

İntercom (Diyafon)

Artık evinize misafir geldiğinde film keyfiniz yarıda kalmayacak. Zil çaldığında ipad/iphone/akıllı tablet/telefonunuzdan gelen misafirinizi görebilecek, kesintisiz mükemmel karşılıklı görüşme yapabilecek, dilerseniz kapınızı açabileceksiniz. Üstelik evde olmadığınız zamanlarda sistem dışarıda olduğunuzu anlayacak; zile basıldığında telefonunuz çalacak, kapıdaki misafirinizi görerek evde olmadığınızı söyleyebileceksiniz. Teknolojiyi sonuna kadar yaşayın.

CCTV Kamera

Kamera sadece bazı olumsuz durumlara karşı caydırıcı elektronik cihaz olmamalı. Tıpkı en güzel anları kişisel kameramızda kaydedip sevdiklerimizle paylaştığımız gibi en küçük ayrıntıyı dahi kaçırmamalı diyorsanız kaliteden asla ödün vermemelisiniz. Kameralarınızı sadece güvenlik amaçlı değil; Çocuğunuzu bahçenizde oynarken izlemek, belki bebeğinizin ilk gülümsemesini ofisinizden seyretmek ve o anı kaydetmek veya sevdiklerinize özlem duyduğunuz anda uzaklardan onları izlemek için de kullanmalısınız. Hiç bu açıdan bakmamıştınız değil mi? Gelin bu işi profesyonellere bırakın. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek en doğru çözümü biz üretelim. Sizin her zaman içiniz rahat olsun.

Alarm & Güvenlik

Yağmur yağacağını önceden öğrendiğimizde nasıl ki şemsiyemizi yanımızda taşıyorsak binalarımızda da her türlü güvenlik önlemini almak yaşanabilecek olumsuzluklara karşı hazırlıklı olmamız demektir. Hırsızlara karşı caydırıcı önlem alıp, dumana, gaz sızıntısına, su basmaya karşı dedektörler kullanarak acil durumlarda vanaları kapatmak; hem bizim hem de sevdiklerimizin can güvenliğini koruma altına almamızın önemi büyüktür. Alarm&Güvenlik sisteminizi evinizden uzaktayken dahi kurup devreden çıkarabilir, alarm anında bilgi alabilir, vanalarınızın konumlarını izleyebilir, otomatiğin haricinde uzaktan da arzu ettiğiniz anda su ve gaz vanalarınızı kapatıp açabilirsiniz. Amaç huzurlu bir ortamda, sevdiklerinizle birlikte güven altında yaşamaksa doğru yerdesiniz. Bırakın sizin için en uygun güvenlik çözümünü biz sağlayalım.

Senaryolar

Aydınlatma, Perde Panjur, İklimlendirme, Multimedia kontrolü tamamen elimizdeyse neden bu sistemleri kombine şekilde çalıştırıp yönetmeyesiniz? Örneğin Misafiriniz geldiğinde tek tuşa basarak sistem misafirinizin geldiğini anlayarak Aydınlatmaları misafir ağırlama durumunuza göre ayarlasın, İklimlendirme sisteminizi ve perde/panjurunuzu istenilen seviyeye getirsin, Misafir ağırlama müziği başlasın. Doğru yaklaşımlarla misafirler de bu ambianstan etkilensin. Veya Taraftarı olduğunuz takımın maçını izleyeceğinizde tek tuşa basarak ışık, iklimlendirme perde/panjur ambiansınız oluşsun, TV ve digiturk açılsın, LigTV kanalında istediğiniz ses düzeyinde maçınızı izleyin. Ya da Romantik bir akşam yemeği için yemek odasında bir efekt hazırlayın. Hatta ister önceden tanımlanmış senaryoyu kullanabilir, isterseniz o an’ı senaryolaştırabilirsiniz. Tercih Sizin.

Enerji İzleme ve Yönetimi

Evlerde, Fabrikalarda, Alışveriş merkezi veya ofislerde Kullanılan enerji miktarını takip edebilmek ve yönetmek hem tasarruf hem de hızla tükenen enerji kaynaklarımızın doğru kullanımı için önem arz etmektedir. Kullandığınız enerji miktarını anlık, günlük, haftalık veya yıllık olarak takip edebilir, uzaktan da bu enerjiyi yönetebilirsiniz. Elektrik, Su ve doğalgaz sarfiyatınızı tamamen kontrol altında tutarak gelecek nesillere daha sürdürülebilir doğal kaynaklar bırakmanın bilincini sonuna kadar yaşayın. Gereksiz sarfiyatlarınıza anında müdahale ederek ekonomik kaynağınızı kendiniz ve sevdikleriniz için kullanabilirsiniz. Biz her zaman sizin için en verimli enerji yönetimi ve izlemeyi düşünecek, çözümlerimizle yatırımızın değerini koruyacağız.

Motorlu Perde/Panjur

Güneş Perdesi, Panjur veya jaluzi kontrolünü bırakın KNX Sistemi yapsın. Hava kararınca otomatik kapansın, Sabah Güneş ışığı ile açılarak sizi uyandırsın. Evden çıkarken tek tuş ile tümü kapanarak evinizi korumaya alsın, rüzgar ve yağmur şiddetine göre sistem karar verip açsın veya kapatsın. Arzu ederseniz Tüm yönetimi kendiniz yapın. Zamanınız size kalsın ve Hayatın tadını çıkarın.

Consierge Hizmetleri

Tek Panel ve/veya ipad/iphone/akıllı tablet/telefon üzerinden intercom, alarm paneli ve arzu ettiğiniz hizmetlere ulaşmak mümkün. Yönetimden gelen fatura bilgilerini veya sitede yapılacak bir çalışmanın bilgisini anında görebilir, vale hizmeti ile aracınızı hazırlatabilir, taksi, temizlik, teknik hizmet ve güvenlik görevlisi, doktor/hemşire çağırabilir, spa/hamam/fitness’tan randevu alabilirsiniz. Üstelik Yönetiminizin sunduğu alışveriş hizmetleri vb. olanaklardan da sonuna kadar faydalanırsınız. Hem yönetimler için hem de daire kullanıcıları için en optimum çözümleri parmağınızın ucuna kadar getiriyoruz