Sava Touch

Eşsiz Çözümler

Kusursuz Donanımla

Bir Arada

Akıllı Ev Sistemi Ekranı

CoreTouch, duvara sabit bir ekran olarak hem giriş-çıkış senaryolarını hem de akıllı cihazlarınızın tamamını ayrı ayrı kontrol etmenizi sağlar.

Alarm Sistemi Ekranı

Sisteme bağlı Z-Wave sensörlerini ya da DSC alarm sistemini CoreTouch üzerinden yönetebilirsiniz.

Concierge Ekranı

CoreTouch, Bulut Concierge sistemi ile evinize servis verebilecek üye işyerlerinden ürün ve hizmet satın alabilir aynı zamanda siteniz hakkındaki bilgilere ulaşabilir, ödeme ve duyurulardan haberdar olabilirsiniz.

Bilgilendirme Ekranı

Haberler menüsünde günün önemli haberlerini, hava durumu bilgilerini, trafik durumunu ve müteahhit firmadan güncel haberleri bulabilirsiniz.

IP İnterkom Ekranı

CoreTouch, akıllı ev çözümlerinin yanı sıra sadece interkom iç ünitesi olarak da çalışmaya göre tasarlanmış bir ekrandır. Bu yüzden bir interkom sistemi iç ünitesinde bulunması gereken tüm fonksiyonları bulundurur.

Aç/Kapa Kontroller

Pano içi ray tipi modulü ile 8 adet dijital güvenlik sensörü ve 4 adet yük kontrolü sağlar.

Teknoloji, Estetikle Birleşti

Sava Akıllı Ev Sistemi, evinize girerken sizi artık Sava Touch’ın ince zerafetiyle karşılayacak. Sava Touch’ı tasarlarken amacımız, tamamen ankastre donanımı ve mükemmel işçiliğe sahip 3 milimetre yekpare siyah cam yüzeyi ile teknolojik bir ürün elde etmek olduğu kadar, aynı zamanda evinize estetik değer katacak bir aksesuar yaratmaktı.

Kusursuz Donanım

CoreTouch, evinizde uzun yıllar boyunca size hizmet vermek üzere tasarlandı. Mobil cihazlardan farklı olarak 7/24 çalışma prensibi ile endüstriyel alanlarda kullanılan ürünler  kalitesinde ve dayanıklılığında bir ekran haline geldi.