Perakende Programları

Bilnex Junior Pos - Kobi Satış Noktası Yönetimi

İşletmede Hızlı Perakende Satış, Stok, Cari, Kasa, vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı paket programımızdır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi ve Perakende Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır.

Bu paketimizde ek kullanıcı bulunmamaktadır. Müşterimiz eğer önceden bu paketi satın almışsa ve artık ek kullanıcıya ihtiyacı doğmuşsa bunun için Pos paketine geçmesi gereklidir.

Müşteri adayı eğer barkod etiketi yazdırmak, sayım işlemlerini otomatik olarak yapmak, banka hesaplarını takip etmek isterse; bu paketimiz yetersiz kalacaktır. Bunun için bir üst paketimiz olan Pos paketini önermemiz gerekecektir.

İşletmesinde perakende hızlı satış takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir.

Bu paketimiz perakende çözümlerindeki en ekonomik ürünümüzdür.

Sektör olarak mali onaylı pos kasa ve yazar kasa harici perakende satış yapan program kullanan her türlü işletme verilebilir. Market, Kırtasiye, Yapı Market, Mağaza vb. Özellikle tekel büfeler, tobacco shop vb. benzer küçük noktalar için uygun bir çözümdür.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Pos - Satış Noktası Yönetimi

İşletmede Hızlı Perakende Satış, Stok, Cari, Kasa, vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı paket programımızdır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi ve Perakende Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Bu paketimizde ek kullanıcı bulunmaktadır.

İşletmesinde perakende hızlı satış takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir.

Bu paketimiz perakende çözümlerindeki en çok satılan standart ürünümüzdür.

Sektör olarak mali onaylı pos kasa ve yazar kasa harici perakende satış yapan program kullanan her türlü işletme verilebilir. Market, Kırtasiye, Yapı Market, Mağaza vb. 

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Power - Kurumsal Perakende Satış Yönetimi

İşletmede ön muhasebe, resmi muhasebe ve Perakende Satış olarak adlandıracağımız; Stok, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet, Mali Onaylı Pos Kasa Takibi, Hızlı Perakende Satış, Personel, Genel Muhasebe, Proje, Fatura, Sipariş, Teklif, İrsaliye, Masraf, Barkod Etiketi, Sayım,  vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı en detaylı ticari ve perakende bütünleşik paket programımızdır. İçinde yalnızca ön muhasebeyi içeren modüller bulunmaktadır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi, Perakende Yönetimi, Genel Muhasebe ve Proje Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Müşteri isterse bu paketimizde, farkını ödemek koşuluyla ek kullanıcı satın alabilir.

Üretim harici tüm modülleri içeren paketimizdir.

Mali onaylı pos kasa, yazar kasa ve hızlı satış ekranını bağlantılarını içeren tek paketimizdir. Müşteri adayımızda eğer mali onaylı pos kasa var ise çözüm olarak sunulabilecek tek paketimizdir.  Müşterimiz bu paketi satın aldıktan sonra hem ön muhasebesini, hem genel muhasebesini, hem de mali onaylı kasa satışlarını kolaylıkla takip edebilecektir.  

Sektör olarak mali onaylı pos kasa, yazar kasa ve hızlı satış bağlantılı program kullanan her türlü işletme verilebilir. Market, Kırtasiye, Yapı Market, Mağaza vb.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex T+Pos - Ticari ve Perakende Satış Yönetimi

İşletmede Hızlı Perakende Satış ve ön muhasebe olarak adlandıracağımız; Stok, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet, Pos, Personel, Proje, Fatura, Sipariş, Teklif, İrsaliye, Masraf vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı en detaylı ticari paket programımızdır. İçinde yalnızca ön muhasebeyi içeren modüller bulunmaktadır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi ve Proje Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Müşteri isterse bu paketimizde, farkını ödemek koşuluyla ek kullanıcı satın alabilir.

İşletmesinde perakende hızlı satış ve ön muhasebe takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir.

Power programından farkı ise mali onaylı pos kasa ve yazar kasa ile entegrasyon modüllerinin olmamasıdır. Yalnızca hızlı satış ekranını ve tüm ön muhasebe modüllerini barındırmaktadır. Aslında içerik olarak Dynamic ve Pos paketlerinin bütünleşik hali diyebiliriz.

Sektör olarak mali onaylı pos kasa ve yazar kasa harici perakende satış yapan  program kullanan her türlü işletme verilebilir. Market, Kırtasiye, Yapı Market, Mağaza vb.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız