Kablosuz Radyatör Vanası Radyatörünüzü Uzaktan Kontrol Eder, Haftalık ve Saatlik Program Yapar, Oda Oda Bağımsız Sıcaklık Sağlar

 

Pille çalışan bu kablosuz vana, evinizde veya iş yerinizde kolayca bir kaç dakika içinde her türlü radyatör tipine uyum sağlar.

 

Kablosuz Radyatör Vanası, Z-Wave ağı üzerinden kablosuz olarak kontrol edilebildiği gibi istenirse vana üzerinde bulunan 3 adet düğme ile de sıcaklık kontrolü sağlanabilir.

Kablosuz Radyatör Vanası ile evinizdeki tüm odaları birbirinden bağımsız ve ayrı ayrı kontrol edebilir, sıcaklığı uzaktan yönetebilirsiniz.

Bu vana kendi içinde bulunan sıcaklık sensörleri ile kullanıcı belirlenen sıcaklığa gelinip gelinmediğini algılayarak, radyatöre su girip girmemesi kontrol etmek suretiyle sıcaklık kontrolü sağlar. İstenen sıcaklık değeri Zipabox üzerinden iklimlendirme arayüzü veya manuel olarak vananın üzerinden aşağı yukarı düğmeleri ile sağlanır. Zipabox ile entegre çalışarak haftalık, günlük ve saatlik sıcaklık programlama yeteneğine sahiptir.