Ticari & Muhasebe Programları

Bilnex Dynamic - Ticari Yönetim Sistemi

İşletmede ön muhasebe olarak adlandıracağımız; Stok, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet, Personel, Proje, Fatura, Sipariş, Teklif, İrsaliye, Masraf vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı en detaylı ticari paket programımızdır. İçinde yalnızca ön muhasebeyi içeren modüller bulunmaktadır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi ve Proje Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Müşteri isterse bu paketimizde, farkını ödemek koşuluyla ek kullanıcı satın alabilir.

İşletmesinde ön muhasebe takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir. Yani mal ve hizmet alımı-satımı yapmak isteyen her işletme bizler için aday müşteridir. Müşteri yelpazesi en geniş olan ürünümüz diyebiliriz aslında.

Hızlı Perakende Satış, Üretim ve Genel Muhasebe takibi yapmak istemeyen her işletemeye sunulabilecek bir pakettir.

Genel olarak gıda toptancıları, inşaat, matbaa, ajans, toptan tekstil, ecza deposu, plastik-hurda, geriş dönüşüm, ambalaj-temizlik malzemeleri, beyaz eşya, tarım-zirai ilaç, vb. birçok sektör örnek olarak verilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Entegre - Finans Yönetim Sistemi

İşletmede ön muhasebe ve resmi muhasebe olarak adlandıracağımız; Stok, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet, Personel, Genel Muhasebe, Proje, Fatura, Sipariş, Teklif, İrsaliye, Masraf vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı en detaylı ticari paket programımızdır. İçinde ön muhasebeyi ve genel muhasebeyi içeren modüller bulunmaktadır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi, Genel Muhasebe ve Proje Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Müşteri isterse bu paketimizde, farkını ödemek koşuluyla ek kullanıcı satın alabilir.

 İşletmesinde ön muhasebe takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir. Yani mal ve hizmet alımı-satımı yapmak isteyen her işletme bizler için aday müşteridir.

Bu paketimizin Dynamic programından tek farkı; Genel Muhasebe modülüdür. İşletme eğer resmi muhasebeyi kendi bünyesinde takip etmek istiyorsa, ya da en azından bilanço, mizan, gelir tablosu vb. raporları kendi de anlık olarak görmek istiyorsa bu paketi öneriyoruz. Ön muhasebe olarak adlandırdığımız (Dynamic) modüllerde yapılan işlemler anlık olarak muhasebeleşerek, genel muhasebeyi de kolay bir biçimde takip etme olanağı doğuyor bizlere.     

Hızlı Perakende Satış ve Üretim takibi yapmak istemeyen her işletemeye sunulabilecek bir pakettir.

Genel olarak gıda toptancıları, inşaat, matbaa, ajans, toptan tekstil, ecza deposu, plastik-hurda, geriş dönüşüm, ambalaj-temizlik malzemeleri, beyaz eşya, tarım-zirai ilaç, vb. birçok sektör örnek olarak verilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Junior Dynamic - Junior Ticari Yönetim Sistemi

Bu paketimizde Dynamic paketi modüllerinin bir kısmını içerir. Yine Stok, Cari, Fatura ve Kasa modüllerimiz vardır genel olarak bu paketimizde. Bu ürünü genelde çok fazla detaylı muhasebe takibi yapmak istemeyen, basit çapta takip yapmak isteyen müşterimize sunduğumuz bir çözümdür. Genelde de fatura kesmek, basit cari ve kasa takibi yapmak için satın alırlar. Bu paketimizde ek kullanıcı bulunmamaktadır. Müşterimiz eğer önceden bu paketi satın almışsa ve artık ek kullanıcıya ihtiyacı doğmuşsa bunun için Dynamic paketine geçmesi gereklidir.

Yine sektör olarak yukarıdaki aynı sektörleri örnek olarak verebiliriz.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Lite - Kobi Ticari Yönetim Sistemi

Bu paketimiz de Dynamic Paketinin birçok özelliğini barındırır. Proje Modülü, Teklif, Rota vb. bazı modüller bulunmamaktadır. Bu paketimizde de yine ek kullanıcı özelliği bulunmamaktadır.

Dynamic paketinin pahalı geldiği yerlere alternatif olarak sunduğumuz bir pakettir. Çünkü paket içeriği hemen hemen Dynamic paketimizle aynıdır aslında. Yani bir anlamda ön muhasebe programı olarak standart paketimize yakın bir pakettir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız

Bilnex Plus - Muhasebe Üretim Yönetim Sistemi

İşletmede ön muhasebe, resmi muhasebe ve üretim (imalat) olarak adlandıracağımız; Stok, Cari, Kasa, Banka, Çek-Senet, Personel, Genel Muhasebe, Üretim,  Proje, Fatura, Sipariş, Teklif, İrsaliye, Masraf vb. işlemlerinin takibinin yapıldığı en detaylı ticari paket programımızdır. Stok ve Depo Yönetimi, Satın alma ve Talep Yönetimi, Satış ve Pazarlama Yönetimi, Finans Yönetimi, Genel Muhasebe, Proje Yönetimi ve Üretim Yönetimi Modüllerinden oluşmaktadır. Müşteri isterse bu paketimizde, farkını ödemek koşuluyla ek kullanıcı satın alabilir.

İşletmesinde ön muhasebe takibi yapmak isteyen her türlü işletmeye sunulabilecek bir pakettir. Yani mal ve hizmet alımı-satımı yapmak isteyen her işletme bizler için aday müşteridir.

Bu paketimizin Dynamic ve Entegre programında tek farkı; Üretim modülüdür. İşletme eğer resmi muhasebeyi kendi bünyesinde takip etmek istiyorsa, ya da en azından bilanço, mizan, gelir tablosu vb. raporları kendi de anlık olarak görmek istiyorsa bu paketi öneriyoruz. Ön muhasebe olarak adlandırdığımız (Dynamic) modüllerde yapılan işlemler anlık olarak muhasebeleşerek, genel muhasebeyi de kolay bir biçimde takip etme olanağı doğuyor bizlere.     

Hızlı Perakende Satış takibi dışında, üretim ve resmi muhasebe dahil ön muhasebe takibi yapmak isteyen her işletemeye sunulabilecek bir pakettir.

Özellikle reçete bazlı üretim yapan her türlü işletme; gıda, yemek fabrikası, mandıra, medikal, mobilya, tarım, matbaa, tabela, vb. birçok sektör örnek olarak verilebilir.

Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız